Як замовити

Замовити продукцію Ви можете в один із наступних способів:

  • Оформити замовлення через інтернет-магазин.
  • Вибираючи товар,що Вам сподобався, введіть необхідну кількість і натисніть кнопку "Купити". Товар автоматично відправиться в "Корзину".
  • Після вибору всіх необхідних Вам товарів, натисніть на кнопку "Оформити" і перевірте ще раз Ваші покупки. У разі необхідності додайте або видаліть товар або змініть кількість. Натисніть кнопку "Оформити замовлення" під списком.
  • Введіть всю необхідну інформацію: адресу, телефон, адресу ел. пошти. Виберіть спосіб доставки і оплати. Ще раз перевірте введені Вами дані, в разі необхідності надайте додаткову інформацію в графі "Коментар до замовлення". Далі натисніть кнопку "Підтверджую замовлення".
  • У разі виникнення питань Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за вказаним номером телефону +38 (096) 22-99-290, +38 (050) 055-17-15 або написати листа на електронну адресу order@kvota-oil.com.ua.

Оформити замовлення через Viber або за допомогою електронної пошти

Складіть список обраних товарів з артикулами, вкажіть їх кількість, Ваші контактні дані і бажаний час доставки, відправте нам на електронну пошту order@kvota-oil.com.ua або Viber +38 (096) 22-99-290. З Вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей замовлення.

Оформити замовлення через телефон

Для цього потрібно набрати один із зазначених телефонів +38 (096) 22-99-290, +38 (050) 055-17-15 або замовити зворотний дзвінок на Ваш номер. В цьому випадку з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний спосіб замовлення дозволить Вам отримати більш детальну інформацію про товари та їх наявність.

 

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×

We have noticed that the priority of English is set for your browser, you can switch the site display language to English
Залишити українську мову, і не відображати більше це повідомлення