Про компанію КВОТА

Заснована в 1991 році, компанія KVOTA працює на ринку пластмас уже 28 років. За усі ці роки ми здобули великий досвід у литті виробів із пластмас під тиском, глибокі знання щодо вимог і потреб наших клієнтів, а також досвід у співпраці з міжнародними партнерами. Серед яких - компанії з Польщі, Великобританії, Франції, Німеччини, США тощо.

Основна місія KVOTA - допомогти українським виробникам технологічної оснастки інтегруватися у світовий ринок за рахунок підвищення якості продукції через застосування найкращих стандартизованих продуктів.

Основними напрямками діяльності компанії KVOTA є постачання стандартних компонентів/нормалізованих деталей для прес-форм і штампів; проектування та виготовлення технологічної оснастки, що базується на стандартах ISO, включаючи форми з традиційними та гарячеканальними системами, а також продаж мастильних матеріалів, які допомагають запобігти корозії, забрудненню та підвищити продуктивність прес-форм та деталей.

Марка Ambersil вже більше 50 років добре відома на ринку переробки полімерів.  Цей виробник аерозолів  (а також засобів в інших виглядах) для відділення виробів від форми віддавна становить європейський авангард, визначаючи стандарти якості  (згідно з  ISO  9001).  Продукція  Ambersil  відома в усій Європі і представлена широкою гамою допоміжних засобів, які застосовуються практично в  усіх видах технологій переробки полімерів: від лиття під тиском до ручного ламінування, від ротаційного формування до відливання поліуретанів.

Варто зазначити, що наша компанія  є офіційним представником  мастильних засобів марки  Ambersil (виробник - англійська фірма “CRC Industries UK Ltd.”).

Засоби Ambersil сприяють покращенню роботи обладнання, знижують ризик корозії та заржавіння елементів та інструменту, знижують витрати та час експлуатації, забезпечують швидкий результат щодо очищення елементів від забруднення, плям, мастил тощо, та є безпечними для здоров’я людей та для навколишнього середовища.

Маючи багаторічний досвід роботи на ринку виготовлення виробів із пластмас в Україні, співробітники компанії КВОТА завжди готові надати професійні консультації щодо підбору засобу Ambersil відповідно до Вашого запиту, а також проконсультувати з приводу виготовлення прес-форм для лиття пластмасових виробів.

Ми також надаємо послуги з проектування та виготовлення прес-форм, підбору стандартизованих комплектуючих фірми Proplastica (попередня назва FCPK Bytow), гарячеканальних систем та інших елементів для комплектації прес-форми, та надаємо послуги із виконання електроерозійних робіт тощо.

З будь-яких питань звертайтеся за номером + 38-096-22-99-290 (Viber), +38 (050) 055-17-15 або по e-mail: order@kvota-oil.com.ua

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×

We have noticed that the priority of English is set for your browser, you can switch the site display language to English
Залишити українську мову, і не відображати більше це повідомлення