Мастильні матеріали як невід’ємна частина промислового виробництва

Мастильні матеріали є невід’ємною частиною для промислового виробництва. Спеціально розроблені змазки Ambersil забезпечують дезінфікуючий ефект, вбивають шкідливі бактерії та патогени, та не залишають слідів.

Спектр засобів для змащення та консервації досить широкий. Використовуються  в таких галузях, як:

    • Автомобільна промисловість
Серія спеціальних засобів для таких основних категорій, як: гальма, електрична система, паливна система, двигун, система охолодження, трансмісія, а також система гідропідсилювача керма. Дозволяє підвищити продуктивність, запобігає утворенню корозії і заклинювання, видаляє усі типи забруднення.

    • Оборонна промисловість та авіація
Засоби очищення, мастильні матеріали і інгібітори корозії для використання при виготовленні повітряного каркаса (фюзеляжу) і силової установки (двигуна) літаків, а також для технічного обслуговування після випуску продукції.
Очищувачі, знежирювачі і антикорозійні продукти з сертифікатами і апробацією такими міжнародними компаніями, як: аерокосмічним департаментом холдингу Rolls Royce  та компанією AgustaWestland – виробник гелікоптерів: WHPS: 158.

    • Електротехнічна промисловість
Мастильні матеріали, аерозолі та покриття, які допомагають протистояти силі розтягу, екстремальним змінам температури, сирій погоді і руйнівному впливу часу.
Продукти використовуються для очищення контактних блоків, розподільної шафи, апаратури, для запобігання електричних несправностей, викликаних проникненням води, вологості, конденсації або корозії. Допомагають зупинити витік струму, захищають, витісняють, зволожують і очищають. Можуть використовуватися для захисту з'єднань, обгорнутих вінілової ізолентою, або з'єднань, які потрібно приховати під ґрунт, екстремальних погодних умов або умов вологості.

    • Харчова і фармацевтична галузь
Безпека харчових продуктів є головним завданням всього ланцюжка поставок. Виробники харчових продуктів і упаковки повинні забезпечувати ефективну роботу своїх заводів, не допускаючи забруднення продукції.
Пропонуємо спеціальний асортимент мастильних матеріалів, які забезпечують дезінфікуючий ефект, вбивають шкідливі бактерії і патогенні мікроорганізми і не залишають слідів, та одночасно захищають від корозії і підвищують ефективність роботи обладнання.

    • Металообробна промисловість
Запобігає сплаву металевих деталей між собою через утворення іржі. Мастила запобігають заїданню механізмів, тертю зварних швів або інший знос, викликаний тертям на ріжучої поверхні. На високих швидкостях продукт діє як охолоджуюча рідина, запобігаючи тепловій деформації матеріалу. Спеціальні засоби полегшують також виконання металообробних операцій, сприяють зменшенню тертя і допомагають продовжити термін служби інструменту. 

    • Переробка пластмас та гуми
Використання мастильних матеріалів при литті виробів із пластмас допомагає підтримувати максимальну ефективність кожної частини обладнання. Зменшити загальну вартість експлуатації. Скорочує незаплановані простої, викликані технічними несправностями. Забезпечують чистоту і довговічність. Дозволяють запобігти корозії і забрудненню. Дозволяють забезпечити більш легке і швидке відділення пластмасових деталей від прес-форм.

    • Залізнична галузь
М'які лужні очисники для застосування на зовнішніх частинах поїздів та інших частинах рухомого складу. Не викликають корозії на металевих поверхнях каучуків і еластомерів. Повністю біорозкладані поверхнево-активні речовини. Усі препарати схвалені міжнародними залізничними організаціями та асоціаціями.

    • Екологічно чисті продукти
Усі продукти цієї групи біологічно легко розкладаються, не забруднюють повітря та навколишнє середовище, а також є абсолютно безпечними для людей.
Швидко видаляють забруднення, знежирюють елементи системи, мають дезінфікуючий і захисний ефект, вбивають шкідливі бактерії та патогени, підвищують ефективність процесу за рахунок видалення залишків іржі та бруду

Всі продукти Ambersil проходять суворий контроль якості на кожному етапі виробництва продукції. Клієнти, які використовують мастила Ambersil можуть бути впевнені, що продукти даватимуть хороші результати за першим разом і кожного разу.

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×

We have noticed that the priority of English is set for your browser, you can switch the site display language to English
Залишити українську мову, і не відображати більше це повідомлення