«Як розблокувати заржавілі гвинт та гайку?»

     Мабуть кожен майстер стикався з проблемою розблокування заржавілих болта та гайки. Для цього потрібні дві головні речі - терпіння та відчуття міри. Якщо не вдається відкрутити болт, то не варто прикладати надзусиль - бо так можна обірвати головку та затягнути ремонт.

     Спершу слід постаратися максимально видалити іржу з витків різьби жорсткою металевою щіткою. Далі правильно підібрати інструмент - найкраще накидний ключ або головка (чим довша ручка інструменту яким відкручують болт, тим більше шансів його відкрутити). Якщо ж проблема не зрушується з місця, тоді слід застосувати один з ефективно діючих змащувальних засобів британської марки Ambersil. А саме проникаюче мастило https://kvota-oil.com.ua/catalog/penetrating-oil/, яке рясно наносимо на поверхні деталей та залишаємо на деякий час для розм’якшення заржавіння та бруду. Згодом відкручуємо.

    При негативному результаті є ще кілька варіантів дій. Щоб не обрізати болт чи гайку (що може суттєво затягнути ремонт і збільшити фінансові витрати), слід гріти деталь за допомогою різака чи газового паяльника, або застосувати https://kvota-oil.com.ua/catalog/rust-flash/. Десяти секундний розбризг матеріалу швидко заморожує іржу до -40 градусів, вона тріскає і це дозволяє мастилу проникнути в глибину різьби та розблокувати заржавілі гвинт та гайку. Відкрутити болт/гайку тепер легко.

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×

We have noticed that the priority of English is set for your browser, you can switch the site display language to English
Залишити українську мову, і не відображати більше це повідомлення