Застосування спеціальних мастильних засобів в харчовій та фармацевтичній галузі

Серед усіх галузей існує дві, які вимагають дотримання максимальної чистоти, високих стандартів якості та точності у процесі виробництва. Це харчова і фармацевтична галузь. 

Продукція саме цих галузей має прямий контакт із людьми та може впливати на їх життя та здоров’я. 

Безпека харчових продуктів є одним із головних пунктів політики багатьох країн світу, зокрема усіх країн ЄС. Для забезпечення відповідної якості продуктів харчування в ЄС існує спільна сільськогосподарська політика Європейського Союзу, єдині правила та стандарти щодо захисту здоров’я людей та навколишнього середовища, захист споживачів. Останнє забезпечується, зокрема, через формування стандартів щодо технологічного обладнання та елементів, які застосовується для обробки, зберігання харчових продуктів.

 
Від стерильності продукції в фармацевтичній галузі залежить мінімізація ризиків появи бактерій та паразитів, які можуть спровокувати хвороби та спричинити загрозу життю пацієнтів. Уся продукція цієї галузі повинна виготовлятися в стандартизованих умовах на усіх етапах виробничого циклу.

Виробництво продукції цих двох галузей є дуже чутливою областю, і вимагає гарантій того, що забруднюючі речовини в процесі виробництва не потраплять ні в їжу, ні в медикаменти чи медичні засоби, які мають прямий контакт із споживачами.


Для запобігання поширення цвілі і бактерій важливо, що усі інструменти, обладнання, поверхні пов'язані з виробництвом таких продуктів, включаючи відкритi поверхні ізоляційних матеріалів, повинні легко піддаватися очищенню та догляду. 

Пропонуємо сертифіковані мастила та оливи  марки Ambersil (виробник - англійська фірма “CRC Industries UK Ltd.”), які дозволяють легко видаляти різного ступеня забруднення, знищувати шкідливі бактерії та мікроелементи, підвищують ефективність процесу виробництва тощо.  

Серед останніх:

 • для відділення від форм (силіконові Silicone Release FG, безсиліконові Non-Silicone Release FG) ;
   
 • очищувачі  для електричних та електронних компонентів (Contact Cleaner FG), оптичних приладів, екранів (Universal Screen Cleaner FG), засіб для видалення етикеток та залишків клею (Label & Adhesive Remover FG);
   
 • для знежирення та дезінфекції в секторі  виробництва продуктів харчування/напоїв Solvent Cleaner FG, для видалення вологи з обладнання, підшипників, електроніки під час зберігання, виробництва та транспортування - Moisture Remover FG;
   
 • розблокування та змащування (Belt Dressing FG, Multi-Oil 32 FG, Machine OIL FG, Silicone FG, Food Grease FG, Penetrating OIL FG);
   
 • засоби для захисту (Blue Mould Protective FG — використовується для видалення будь-якої вологи з поверхні і для захисту форми від корозії під час зберігання.)


Усі перелічені мастила та інші засоби для цих двох галузей є абсолютно нетоксичними і безпечними для життя людей. 

Мастила Ambersil відповідають стандартам ISO, NSF, мають висновки СЕС.
 

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×

We have noticed that the priority of English is set for your browser, you can switch the site display language to English
Залишити українську мову, і не відображати більше це повідомлення