Що означає знак NSF на упаковці? (частина 2)

Продовження

Таблиця 2. Нехарчові з'єднання

Категорія

   Код      

Призначення / Застосування

     

Абсорбенти / протиковзаючі агенти

J1

Продукти загального призначення

JX

Інгредієнти і складові таких продуктів

Очисники на основі розчинників / сольвентів

K1

Очищувачі для зон, які пов'язані з обробкою продуктів

K2

Очищувачі для електронних приладів

K3

Очисники на основі розчинників / сольвентів

KX

Інгредієнти і складові таких очищувачів

Розділові агенти

M1

Розділові агенти для виробництва упаковки, яка буде контактувати з харчовими продуктами

Осушуючі агенти

N1

Сушильні агенти для всіх зон на харчовому виробництві

Очисники стічних і каналізаційних труб

L1

Очисники загального призначення

L2

Ферментні очисники

LX

Інгредієнти і складові таких очищувачів

Змішана категорія

P1

Продукти для застосування в зоні обробки харчових продуктів або біля неї

PX

Інгредієнти і складові таких продуктів

Продукти на основі яєчної шкаралупи

Q1

Очисники загального призначення

Q2

Засоби для знебарвлення

Q3

Дезінфікуючі засоби на четвертинному хлорид амонію

Q4

Хлорні дезинфікуючі засоби

Q5

Засоби для контролю піноутворення

Q6

Йодні дезінфікуючі засоби

QX

Інгредієнти і складові для таких продуктів

Покриття

R1

Покриття для поверхонь, що контактують з харчовими продуктами

R2

Покриття для конструкційних поверхонь

RX-1

Інгредієнти і складові покриттів R1

RX-2

Інгредієнти і складові покриттів R2

 

Таблиця 3 

Допуск

А 1

Придатний для використання в якості загального очисника на всіх поверхнях в середині і навколо харчової промисловості, де його використання не призначене для безпосереднього контакту з харчовими продуктами. Всі продукти харчування та пакувальні матеріали повинні бути видалені або захищені перед використанням продукту. Після використання цього виробу поверхню слід промити питною водою.

Очисник не повинен мати помітного запаху і залишати видимого залишку.

A7

Придатний як очищувач металу та полірувальник для поверхностей, що не контактують з харчовими продуктами (A7), у зонах та навколо них. Всі харчові продукти та пакувальні матеріали повинні бути видалені або ретельно захищені перед використанням. Це з'єднання необхідно використовувати таким чином, щоб всі запахи, пов'язані з цим з'єднанням, розсіювалися перед тим, як харчові продукти або пакувальні матеріали знову експонуються в цій зоні.

A8

Прийнятний для використання в якості знежирювача або для видалення вуглецю для приготування їжі або обладнання для куріння, посуду або інших пов'язаних з ними поверхонь в районах і навколо харчових продуктів, де його використання не призначене для прямого контакту з їжею. Всі харчові продукти та пакувальні матеріали слід видалити або захистити до використання виробу. Після використання цього засобу необхідно промити очищену поверхню питною водою.

C1

Прийнятні для використання в неїстівних зонах переробки продуктів, непереробних зонах та / або зовнішніх зонах харчової промисловості

установи за умови, що вона не використовується для маскування запахів, що виникають внаслідок антисанітарних умов, і що будь-який характерний запах або

аромат не проникає в їстівну область продукту. При використанні на обладнання, яке буде повернуто в зону харчової промисловості,

Продукт повинен бути повністю змитий і промитий питною водою перед поверненням в зону обробки.

D2

Прийнятний для використання в якості дезінфікуючого засобу на всіх поверхнях, які не завжди потребують полоскання в зонах харчової обробки та навколо них. Перед використанням цієї сполуки харчові продукти та пакувальний матеріал необхідно прибрати з приміщення або ретельно захистити. Промивання питної води не потрібно після використання цієї сполуки на попередньо залишених залишках, які можуть підробити або згубно впливати на їстівні продукти.

3H

Цей продукт прийнятний для використання в якості агента випуску на грилі, духовці, сковорідках, лавках для обвалки, дошках для подрібнення або інших твердих поверхнях, що контактують з м'ясними та харчовими продуктами, щоб запобігти прилипанню їжі під час обробки.

M1

Цей продукт прийнятний для використання в якості антиадгезива на формах, які використовуються для отримання пакувального матеріалу, який буде контактувати з

їжею, щоб запобігти прилипанню готового продукту до цвілі. Кількість, яка використовується на обладнанні, повинна бути мінімально необхідною для досягнення ефекту.

H1

Цей продукт є прийнятним в якості мастильного матеріалу з випадковим контактом з харчовими продуктами для використання у зонах харчової промисловості та навколо них. Такі сполуки можуть бути використані на харчовому обладнанні як захисна плівка для захисту від іржі, в якості розвантажувача на прокладках або ущільненнях затворів резервуарів, а також як мастило для деталей машин і обладнання в місцях, де є потенційне опромінення змащеної частини їжі. Якщо використовується в якості антикорозійної плівки, з'єднання необхідно видалити від поверхні обладнання, залишаючи поверхню фактично вільною від будь-якої речовини, яка могла бути передана їжі.

H2

Прийнятний як мастило, коли немає можливості контакту з їжею (Н2) в районах харчової обробки та навколо них. Такі сполуки можуть використовуватися в якості мастильних матеріалів, агентів для вивільнення або антикорозійних плівок на обладнанні та деталях машин у місцях, де немає можливості мастильної або змащеної деталі контактувати з їстівними продуктами.

К1

Цей продукт є прийнятним для використання як очисник і обезжирювач для використання в непродовольчих зонах, які використовуються для видалення масла, воску, смолистих матеріалів або інших речовин, які не можна знімати, використовуючи кислотні або лужні миючі засоби. Їх використання обмежується зонами непереробки, де немає можливості попадання розчинників у зону обробки. Обладнання для харчової промисловості або посуд, оброблене такими препаратами, необхідно промити прийнятним розчином миючого засобу і ретельно промити питною водою перед поверненням у зону обробки.

К2

Цей продукт є прийнятним для використання в якості розчинника для очищення електронних інструментів і пристроїв, які не переносять водні чистячі розчини всередині і навколо зон обробки харчових продуктів, де його використання не призначене для прямого контакту з харчовими продуктами. Перед використанням цього з'єднання харчові продукти і пакувальні матеріали повинні бути видалені із зони або ретельно захищені. Це з'єднання має використовуватися таким чином, щоб всі запахи, пов'язані з з'єднанням, розсіювалися перед поверненням в зону обробки

К3

Цей продукт придатний для використання в якості клею або засобу для видалення клею, з пакувальних матеріалів для харчових продуктів в зонах обробки харчових продуктів і навколо них, де його використання не призначене для прямого контакту з харчовими продуктами. Перед використанням цього з'єднання харчові продукти і пакувальні матеріали повинні бути видалені із зони або ретельно захищені. Після використання цих складників всі поверхні повинні бути ретельно вимиті відповідним миючим розчином і промиті питною водою. Це з'єднання має бути використано таким чином, щоб всі запахи, пов'язані з з'єднанням, розсіювалися до того, як харчові продукти або пакувальні матеріали знову піддаються обробці в цій області.

P1

Для універсального засобу для чищення екрану: цей продукт прийнятний для використання в якості засобу для чищення TFT, LCD і плазмових екранів, всередині і навколо харчової промисловості області. Продукти повинні використовуватися тільки таким чином, щоб вони не мали прямого або непрямого контакту з харчовими продуктами або питною водою.

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×

We have noticed that the priority of English is set for your browser, you can switch the site display language to English
Залишити українську мову, і не відображати більше це повідомлення