Силіконові та безсиліконові змазки британської марки Ambersil

Сьогодні в Україні набирають силу позитивні тенденції промислового росту. Однією з його особливостей є збільшення попиту на нове передове промислове обладнання та технології відповідно до вимог світових стандартів, без чого неможливе забезпечення конкурентоспроможності продукції та інтеграції української економіки в європейський та світовий ринки.

Основною місією роботи компанії КВОТА є допомога українським виробникам оснастки у входженні на міжнародний ринок за рахунок застосування високоякісних нормалізованих деталей, що відповідають вимогам ISO. Основними напрямками ж роботи є дистрибуція стандартизованих нормалей для прес-форм та штампів, проектування та виробництво прес-форм для лиття виробів з пластмас та постачання спеціальних змазок Ambersil для удосконалення процесу лиття пластмасових виробів та для догляду за прес-формами.

Нерідко дефекти і затримки в виготовленні певної деталі чи загалом в процесі виробництва прес-форм залежать від правильної експлуатації інструменту/обладнання. Зокрема, від технології його використання, зберігання та консервації. Часто ті забруднення, які виникають під час процесу виробництва, призводять до уповільнення роботи елементів систем, заїдання роботи окремих частин станків, поломки кріплень чи корозії. Саме тому міжнародні експерти рекомендують застосування спеціальних змащувальних засобів для захисту і консервації прес-форм.

Такими ефективними засобами є силіконові та безсиліконові змазки британської марки  Ambersil. Особливістю саме цієї продукції є швидкий ефект дії змащувальних засобів, їх екологічність та безпечність для людей, а також слабкий запах, що нівелює можливість алергічних реакцій.

Усі засоби пройшли міжнародну сертифікацію та були апробовані такими інституціями, як:

 • Британська залізниця British Rail,
 • NATO,
 • корпорації Ford,
 • компанії British Coal,
 • та компанії Rolls Royce Aerospace;
 • NLGI (Національний інститут змащувальних засобів),
 • аерокосмічним департаментом холдингу Rolls Royce;
 • компанією AgustaWestland – виробник гелікоптерів;
 • NSF (американською організацією з тестування, перевірки і сертифікації продукції);
 • WRAS – Watter Regulations Advisory Scemes – організація, яка об’єднує 26 водопостачальників Великобританії, метою діяльності якої є захист здоров'я населення шляхом запобігання забрудненню громадського водопостачання та заохочення ефективного використання води.

Продукція є безпечною для використання при виробництві прес-форм для деталей, що в подальшому будуть безпосередньо контактувати із продуктами харчування/напоями; для продуктових виробничих ліній, де відбувається прямий контакт конвеєрної стрічки з продуктами харчування. Спеціально розроблені змазки забезпечують дезінфікуючий ефект, вбивають шкідливі бактерії та патогени, та не залишають слідів.
Спектр засобів для змащення та консервації досить широкий. Використання в таких галузях, як:

 • Автомобільна промисловість
 • Оборонна промисловість та авіація
 • Енергетична галузь
 • Харчова промисловість
 • Фармацевтична галузь
 • Металообробна промисловість
 • Переробка пластмас та гуми
 • Залізнична галузь

Кожен засіб має свій паспорт безпеки, з детальним описом суміжності з матеріалами, хімічними властивостями і особливостями застосування.

Силіконові, безсиліконові, на водній основі, тефлонові та інші - залежно від сфери та особливостей застосування усі змащувальні засоби Ambersil доступні у виді: спреїв, рідин, паст, вологих серветок тощо.

Застосування продукції Ambersil дозволяє удосконалити процес виробництва та оптимізувати витрати, зекономити час та покращити експлуатацію устаткування та інструменту.

З більш детальною інформацією про конкретні продукти, їх вид, призначення, особливості застосування та паспорти безпеки можна ознайомитися тут.

Водночас, наші менеджери завжди готові надати усю необхідну інформацію та допомогти у підборі засобу саме під Ваші потреби.

Висока якість за помірну ціну.

Швидкий результат, максимальний ефект, мінімальні витрати!

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×

We have noticed that the priority of English is set for your browser, you can switch the site display language to English
Залишити українську мову, і не відображати більше це повідомлення