ВИДИ, ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ФУНКЦІЇ ЗАСОБІВ ДЛЯ ЗМАЩУВАННЯ ТА КОНСЕРВАЦІЇ. ЧАСТИНА 3.

Усі засоби захисту на консервації прес-форм та виробничого обладнання зазвичай доступні в певній формі або в певному виді.

Зокрема, у виді:

Мастил або пластичних мастил – це мазеподібні мастильні матеріали, що призначені для забезпечення нормальної роботи деталей, вузлів і частин озброєння, запобігання їх передчасному зношенню та захисту від корозії.

Масла – це рідкі мастильні матеріали, що призначені для забезпечення нормальної роботи деталей, вузлів і частин озброєння, запобігання їх передчасному зношенню та захисту від корозії.

Ґрунтовки призначені для нанесення на очищену поверхню металу з метою його захисту та забезпечення достатньо міцного зчеплення лакофарбового покриття з поверхнею, що фарбується.

Лаки призначені для захисту металевих поверхонь від корозії та дії пороху, дерев’яних виробів – від гниття; для герметизації з’єднань і стиків між деталями приладів, а також для електроізоляції з’єднань.

Розчинники – це рідини, що здатні розчиняти плівкоутворювальні речовини і випаровуватися без залишків після нанесення лакофарбового шару на поверхню покриття, а також надавати лакам і фарбам робочої в’язкості.

Пластичні мастильні матеріали - матеріали основною функцією яких є зменшення зносу деталей, що труться, з метою подовження строку служби машин і механізмів. Не допускають заїдання та заклинювання поверхонь, що труться. Ці мастила запобігають проникненню до поверхонь, що труться, агресивних рідин, газів, парів, а також абразивних матеріалів (пилу, бруду тощо). Майже всі мастила виконують захисні функції, запобігають виникненню
корозії металевих поверхонь. Завдяки антифрикційним властивостям, мастила суттєво зменшують енергетичні витрати на тертя, що дозволяє економити потужність машин і механізмів.

Інформація наведена в трьох блогах: ВИДИ, ПРИЗНАЧЕННЯ І ФУНКЦІЇ ЗАСОБІВ ДЛЯ ЗМАЩУВАННЯ ТА КОНСЕРВАЦІЇЧАСТИНА 1. , ЧАСТИНА 2 і Частина 3 дає можливість отримати комплексне розуміння тощо, якими бувають мастильні засоби за хімічними властивостями, якими є функції засобів для змащення, захисту та консервації, в яких формах ці матеріали зазвичай доступні на ринку і яке їхнє призначення.

Зекономити час та гроші Вам допоможе застосування професійний мастильних засобів
британської марки Ambersil.
За детальною інформацією звертайтеся за номером тел.: 050-05-51-715 та email: order@kvota-
oil.com.ua

Стаття підготована на основі таких матеріалів:
1) Noria Corporation: https://www.machinerylubrication.com/Read/31107/oil-lubricant-additives
2) Wiki ТНТУ: Пластичні мастильні матеріали
3) Технічна енциклопедія TechTrend: Імбіговані мастила

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×

We have noticed that the priority of English is set for your browser, you can switch the site display language to English
Залишити українську мову, і не відображати більше це повідомлення