Засоби змащування та консервації, для відділення від форм

Технологія виготовлення прес-форм є складним і високотехнологічним процесом, який потребує надзвичайного професіоналізму і досвіду з боку виробника.

Будучи розробником і виробником прес-форм з використанням систем нормалізованих (стандартизованих) елементів компанії Proplastica (колишня назва FCPK BYTOW, Польща), та працюючи з клієнтами понад 20 років, компанія КВОТА не раз отримувала запити від клієнтів щодо удосконалення процесу виробництва за рахунок прискорення роботи станків, машин та термопластавтоматів (див. лиття деталей під тиском).

Продовжити термін служби та безперебійну роботу всіх механізмів прес-форм дозволяє використання засобів змащення та консервації марки Ambersil, виробництва англійської фірми “CRC Industries UK Ltd.”

Компанія КВОТА пропонує широку лінійку продукції марки Ambersil для удосконалення процесу роботи механізмів прес-форм. Серед них:

EJECTOR PIN LUBRICANT - спеціально для змащування виштовхувачів, пазів, пуансонів, штирів. Засіб також є високоефективним змащувальним матеріалом при великих навантаженнях для всіх механічних деталей.

MOULD CLEANER - видаляє забруднення маслами, змазками, восками, силіконами, а також залишки відділяючих засобів. Рекомендований перед застосуванням захисного засобу; залишає чисту і суху поверхню.

Добре видимий антикорозійний захист - GREEN MOULD PROTECTIVE - захищає поверхню формотворних інструментів після використання. Усуває будь-яку вологу з поверхні і захищає формотворний інструмент від корозії під час зберігання.

А також, рекомендуємо багато інших товарів марки Ambersil, для відділення від форм, захисту від бруду та корозії, очищення, змащування, консервації форм та для промислового обладнання, що широко застосовуються в галузі переробки пластмас, каучуків, гуми.

Наша компанія відповідає всім стандартам проектування, виготовлення, модифікування, гарантійного обслуговування і ремонту прес-форм та спеціалізованої оснастки.

Досвід, набутий протягом багатьох років, дозволяє нам надати Вам повноцінну консультацію щодо вище перелічених продуктів, та виконати інші замовлення підвищеної складності.

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×

We have noticed that the priority of English is set for your browser, you can switch the site display language to English
Залишити українську мову, і не відображати більше це повідомлення