Тефлонові змазки

21 жовтня 2020

Фторопласт (тефлон) - прекрасний антифрикційний матеріал, з коефіцієнтом тертя ковзання найменшим з відомих доступних конструкційних матеріалів. Характеризується високою тепло - і морозостійкістю, залишається гнучким і еластичним при температурах від - 269 до +280°С, що дає змогу застосовувати його як ізоляційний матеріал в багатьох галузях. Тефлон має дуже низький поверхневий натяг та адгезію і не змочується ні водою, ні жирами, а ні більшістю органічних розчинників. Має унікальну хімічну стійкість (інертність). Не взаємодіє з більшістю розчинників, лугів та кислот.

Завдяки низькій адгезії, незмочуваності і термостійкості тефлон у вигляді покриття широко застосовується для виготовлення транспортерних стрічок в молочній, консервній, рибопереробній та хлібопекарській промисловостях; екструзійних форм і форм для випічки, сковорід, каструль і чайників.

Тефлон - це полімер з унікальними фізико-хімічними властивостями, що дозволяє застосовувати його в різних галузях промисловості: хімічній, електротехнічній, транспортній, харчовій, текстильній, паперовій, в медицині, у військовій та аерокосмічній техніці, в основному в якості покриття.

Хорошими засобами для покриття із вмістом політетрафторетиленом є змазки Amberglide і Dry Film Anti-Stick.

Бажаєте більше дізнатися про дані засоби? Звертайтеся за номер 096 22 99 290 або пишіть на пошту kvotatr@gmail.com.

Джерело: Максим Процанюк, Олена Майборода, Сфери застосування політетрафлуоретилену - "органічної платини", Національний університет харчових технологій.

 

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Логін
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*
Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на обробку персональних даних.

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×

We have noticed that the priority of English is set for your browser, you can switch the site display language to English
Залишити українську мову, і не відображати більше це повідомлення